Propojíme.cz

Zjistěte jaká služba je pro Vás nejvhodnější prostřednictvím vstupní analýzy

ZJISTIT NYNÍ

Co je propojíme.cz?

Naším úkolem je zabezpečit rychlou, efektivní a nákladově akceptovatelnou strategii Vašich informačních technologií. Náš přístup se vždy odvíjí od nezbytných ochranných prvků, legislativních požadavků, přes praktickou použitelnost a přínosnost zvoleného řešení.
Ukázat víceRychlost a kvalitu dat, zabezpečení a komplexní vyspělost ICT vnímáme jako jeden z nosných kamenů úspěšného fungování jakékoliv společnosti. Připravíme Vám optimální řešení v závislosti na vašich skutečných potřebách, pomůžeme Vám uložit, chránit a sdílet firemní data. Vyřešíme vaší e-mailovou komunikaci. V případě potřeby jsme připraveni převzít celkovou ICT správu.


Spravujeme malé, střední i velké společnosti. Používáme monitoring, takže víme, co se u Vás děje dříve, než Vy. Jsme dostupní 24 hodin denně a umíme:

ico optimalizace řešení v ohledu na náklady, technické požadavky a legislativní požadavky
ico záchrana dat
ico administrace serverů, stanic a uživatelů
ico strukturovaná kabeláž (metalická, optická, bezdrátová)
ico monitoring, zálohování, zabezpečení sítě, ochrana dat
ico správa systémů Linux, Windows, MacOS
ico vlastní e-mailové řešení
ico cloudové služby

Získejte hostovaný e-mail, který Vám zajistí přístup k Vaší poště odkudkoliv a to 24/7.

Naší snahou je vytvořit cenově přijatelnou náhradu za MS Exchange. Nemusíte investovat do nákupu a správy vlastních serverů a my se postaráme o to, aby byla vaše data v bezpečí. Vždy je pro nás důležitý individuální přístup, vše ohledně nastavení vyřešíme za Vás. LOGIC mail Vám pomůže zvládnout rostoucí objem dat, ke kterým budete mít přístup bez ohledu na zařízení, ve kterém aktuálně pracujete.
Zjistit víc

ico LOGIC mail zabezpečení

Propojení emailového klienta se serverem probíhá pomocí SSL šifrování, výkonného antivirového programu, spam filtru a mnoha dalších funkcí, které napomáhají zabezpečit Vaše data.

Servery jsou zálohovány pro případ neočekávané havárie. Naše servery jsou umístěny na páteřní síti a velice dobře zabezpečeny proti hackerským útokům a monitorovány 24hod denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

ico Individuální přístup k problémům

Uvědomujeme si, že se mohou vyskytnout potíže. Ty nám však nejsou lhostejné. Pomocí našeho LOGICdesku jste s námi v nepřetržitém kontaktu, a tak budete okamžitě informováni o vzniklé situaci i o průběhu odstranění závady. Díky zpětné vazbě budete moci vyřídit vše, co potřebujete.

LOGIC mail s přístupem k Vaší poště odkudkoliv a to 24/7
Získejte firemní e-mail za měsíční poplatek 3 € na uživatele
KOUPIT NYNÍ

Nemusíte se uskromňovat, nabízíme Vám neomezené úložiště pro Vaše data, které s vámi budeme rádi sdílet.

Naše cloudové řešení nabízíme způsobem software jako služba a jsme přesvědčeni, že je to pro vás nejefektivnější řešení. K informacím budete mít přístup odkudkoliv a kdykoliv,bez nutnosti vlastnit servery a další potřebný hardware. Detailně spočítáme cenu uvažovaných služeb a vy tak můžete přesně plánovat náklady a spořit čas. Výsledkem budou nulové investiční náklady a rychlé využívání služby.

Zálohujeme za Vás, a proto se nemusíte bát, že už Vaše data nedohledáte. V LOGIC space je můžeme obnovit v případě, kdy dojde k jejich neúmyslnému smazání či jakémukoliv poškození.

ico 0% ztráta dat, 100% výkon
ico Efektivní a individuální přístup
ico Logic space zabezpečení +

Náš systém chrání data na několika úrovních v kombinaci s datovými centry. Připojení ke cloudovým službám probíhá pomocí šifrovaného tunelu VPN nebo SSL, v závislosti na využívané službě. Pro zvýšení bezpečnosti filtrujeme přístup ke službám jen z určitých IP adres například kancelář, domácnost, apod.
Naše servery jsou umístěny na páteřní síti a velice dobře zabezpečeny proti jakýmkoliv útokům. Stejně jako naše ostatní služby, je i LOGIC space monitorován 24hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

LOGIC space - neomezené úložiště, pro Vaše data
Získejte svůj datový prostor v individuální cenové nabídce
KOUPIT NYNÍ

Zašlete nám zprávu
Zajímají Vás podrobnosti? Rádi je s Vámi probereme osobně